126. Skupština Dobrovoljnog vatrogasnog društva Sigetec

126. Skupština Dobrovoljnog vatrogasnog društva Sigetec

U subotu 18. veljače 2017. godine održana je 126. Skupština Dobrovoljnog vatrogasnog društva Sigetec. Skupštini su se kao gosti odazvali načelnik općine Peteranec Krešimir Matijašić, predsjednik VZO Peteranec Damir Jakupec, predstavnik Koprivničko – križevačke županije Stjepan Behin, te predstavnik DUZS glavni vatrogasni zapovjednik Slavko Tucaković. U  izvješću o radu tokom 2016. godine bila je velika nabavka vozila i opreme koja ne bi mogla biti ostvarena bez velikog razumijevanja i pomoći općine Peteranec, ali i načelnika Krešimira Matijašić na čemu su članovi DVD Sigetec posebno zahvalni. Podijeljena su uvjerenja za nova zvanja u vatrogastvu. Zvanja vatrogasnog dočasnika stekli su Josip Vrlec, Dražen Palaš, te Tomica Peršić.

Skupu su se obratili i uzvanici, a načelnik općine Peteranec Krešimir Matijašić istaknuo je dobru suradnju sa vatrogascima naše općine, ali i obostrano razumijevanje u radu i intervencijama na području naše Općine.